سئو گراف

سئو گراف

راحت ترین روش برای خرید یک محصول یا خدمت، جستجوی آن محصول یا خدمت در گوگل است. اگر سایت شما دارای رتبه خوبی در گوگل باشد و زودتر از رقبا در موتورهای جستجوی اینترنتی نشان داده شود، احتمال اینکه برند شما و محصولات شما بیشتر به مخاطبان نشان داده شده و مشتریان بیشتری از شما خرید کنند، بسیار بالا می‌رود. یکی از کم هزینه ترین روش ها برای جذب مشتری در دنیای اینترنت کار روی سئوی سایت و بهبود رتبه سایت در گوگل است

سئو یکی از بخش های مهم و جدایی ناپذیر حوزه دیجیتال مارکتینگ است. سئو باعث بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو از جمله گوگل می شود و به دیده شدن سایت شما در نتایج ارگانیک کمک بسیاری می کند. متخصصان سئو در دپارتمان دیجیتال مارکتینگ گراف با استفاده از تکنیک های سئو و آنالیز سایت کاری می کنند تا جایگاه سایت شما در نتایج جستجو زودتر از بقیه سایت های مرتبط نشان داده شود. با بهبود جایگاه سایت در موتورهای جستجو، نرخ بازدید از سایت (ترافیک سایت) و نرخ کلیک افزایش پیدا می کند. بالا رفتن نرخ کلیک و ترافیک سایت نیز مساوی ست با بازدید بیشتر سایت، دیده شدن شرکت و برند شما و جذب مشتریان بیشتر. همه این فاکتورها بازگشت سرمایه کسب و کار را به میزان قابل توجهی افزایش میدهد.

می خواهید رتبه سایت خود را در گوگل بهبود ببخشید؟

سئو دیجی بایت

انواع سئو و معنی آنها

سئو به چهار دسته دسته سئوی تکنیکال، سئوی داخلی یا on page ، سئوی خارجی و سئوی محلی تقسیم می شود.

سئو On-Page یا داخلی

سئو داخلی همان بهینه سازی تمامی صفحات و محتوای سایت براساس اصول سئو برای کسب رتبه در گوگل و افزایش ترافیک سایت است. هر چه بهینه سازی محتوا و کدهای HTML سایت بهتر باشد، گوگل راحت تر سایت شما را شناسایی کرده و رتبه بندی میکند.
نوشتن محتوای دست اول سئو شده، استفاده از کلمات کلیدی درست، نوشتن ALT Text برای عکس ها، جایگذاری درست تگ ها و …. از روش های سئوی داخلی ست که در نهایت به بهبود رتبه سایت و بهبود تجربه کاربر از سایت کمک شایانی می کند.

سئو off-page یا خارجی

سئوی آف پیج شامل بک لینک سازی، انتشار رپورتاژ آگهی در سایت های مختلف، فعالیت در رسانه های اجتماعی و …. می شود. سئوی آف پیج به اعتبار سایت شما و بالا بردن قدرت دامین Domain Authority سایت کمک بسیاری می کند. از طرفی دیگر هر چه بک لینک های یک سایت بیشتر باشد، رتبه سایت در موتورهای جستجو بالاتر می‌رود.

سئو تکنیکال

سئو فنی به فرآیند بهینه سازی جنبه های فنی وب سایت برای بهبود دید و رتبه آن در نتایج صفحات جستجو اشاره دارد. بهبود جنبه های فنی می تواند به خزنده های موتورهای جستجو کمک کند تا وب سایت شما را به طور مؤثرتری جستجو کنند و قابلیت استفاده آن را بهبود بخشد.
در این راستا، داشتن نقشه سایت XML امتیاز مثبتی است و می تواند نحوه خزیدن موتورهای جستجو و یافتن محتوا در وب سایت شما را بهبود بخشد.

سئو محلی

سئوی محلی به فرآیندی گفته می‌شود که در آن سایت به نحوی بهینه می‌شود که به جستجوی بهتر نتایج ارگانیک کلمات کلیدی محلی کمک کند. اگر کسب و کار شما به موقعیت فیزیکی یا منطقه جغرافیایی خدمات می‌دهد، استفاده از سئوی محلی می‌تواند بسیار راهگشا باشد.

خدمات سئو گراف

  • تحقیق کلمات کلیدی و تعیین پیلارها و کلاسترها
  • تعیین موضوعات براساس کلمات کلیدی
  • سئوی داخلی : بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو بر اساس محتوا و کلمات کلیدی
  • سئوی خارجی : لینک سازی و بک لینک
  • آنالیز سئو : آنالیز گوگل آنالیتیکس، سرچ کنسول و دیگر ابزارهای سئو
  • کسب رتبه در گوگل براساس کلمات کلیدی و سئوی محلی